1
1 2 3
4
7 8 910

Звернення сторін соціального діалогу на національному рівні щодо необхідності підвищення ефективності колективно-договірного регулювання трудових відносин

 

Прийнято на засіданні Президії Національної тристоронньої соціально-економічної ради

КЕРУЮЧИСЬ Конституцією України, Кодексом законів про працю України, конвенціями та рекомендаціями Міжнародної організації праці, законами України «Про соціальний діалог в Україні» та «Про колективні договори і угоди»,

БЕРУЧИ до уваги непросту економічну ситуацію та несприятливий вплив кризових явищ в економіці на трудові відносини, зайнятість населення і забезпечення його робочими місцями,

ВИЗНАЮЧИ, що колективні договори й угоди є ефективним інструментом регулювання трудових відносин, підвищення конкурентоспроможності підприємств та трудового потенціалу, забезпечення реалізації принципів гідної праці й упередження трудових конфліктів,

ПОГОДЖУЮЧИСЬ із доцільністю укладення колективних договорів на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форм власності,

ПРАГНУЧИ через колективно-договірне регулювання забезпечити:

·          підвищення ефективності діяльності підприємств та продуктивності праці;

·          збереження робочих місць та зростання продуктивної зайнятості;

·          здорові та безпечні умови праці та гідну її оплату;

·          ведення діалогу з розподілу результатів праці та викорінення бідності серед працюючих.

ЗВЕРТАЄМОСЬ до працівників, профспілок та роботодавців, а також їх організацій (об’єднань організацій), органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з пропозицією активізувати колективно-договірну роботу на відповідних рівнях соціального діалогу та

ПРОПОНУЄМО для забезпечення представництва і захисту своїх прав та інтересів:

1.      Брати активну участь у колективних переговорах з укладення колективних договорів та угод;

2.      Сприяти поширенню дії галузевих (міжгалузевих), територіальних угод всіх рівнів на підприємства, установи та організації відповідної галузі або території шляхом:

·          вступу до діючих організацій роботодавців, професійних спілок;

·          делегування організаціями роботодавців та професійними спілками, їх об’єднаннями, повноважень репрезентативним організаціям та об’єднанням роботодавців і профспілок відповідного рівня;

·          сприяння участі роботодавців (підприємств, установ та організацій), первинних організацій профспілок (а у разі відсутності — представників працівників) у підготовці пропозицій з метою їх врахування під час колективних переговорів з укладення галузевих (міжгалузевих), територіальних угод.

ЗАКЛИКАЄМО працівників, профспілки та роботодавців вживати спільні дії, спрямовані на сприяння веденню колективних переговорів, укладенню колективних договорів і угод та підвищенню їх ефективності!

 

07 Apr 2014 від public
Інформація для громадян, які виїхали з Автономної Республіки Крим та м. Севастополь

 

Для отримання пенсій приїжджим з півострова необхідно звернутися до управління Пенсійного фонду України в м.Іллічівськ в зручний для них час. Основні документи, які необхідно мати при собі (за наявності): паспорт, посвідчення отримувача пенсії та також довідку про присвоєння ідентифікаційного коду.

На сьогодні до управління ПФУ в м.Іллічівськ звернулося 4 особи з числа пенсіонерів АР Крим. Всі звернення кримчан оперативно розглянуто та надіслано відповідні запити до органів Пенсійного фонду України за місцем попередньої реєстрації пенсіонерів. Свої пенсійні виплати ці громадяни отримають без затримок, в наступному місяці після звернення із відповідною заявою.

В управлінні діють телефони «гарячої лінії» (2-45-97, 2-47-65), за якими можна отримати консультації та додаткову інформацію з питань отримання пенсій.

На питання, зокрема щодо розселення, медичного обслуговування, організації навчання та виховання дітей у дошкільних та шкільних навчальних закладах, а також щодо працевлаштування, можна отримати також за телефонами безкоштовних «гарячих ліній», які сьогодні діють в усіх органах соціального захисту.

0 800 507 309

Крім того, для отримання допомоги Ви можете звернутися на "гарячу лінію":

Пенсійного фонду

0 800 503 753

Державного центру зайнятості

0 800 505 060

730 – з мобільного телефону

Фонду соціального страхування з тимчасовою втрати працездатності

0 800 501 892

телефон довіри Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань

0 800 501 383

 

07 Apr 2014 від public
До уваги отримувачів пенсій!

 

Управління Пенсійного фонду України в м. Іллічівськ повідомляє, що фінансування коштів за березень місяць 2014 року, закрито в повному обсязі.

 

26 Mar 2014 від public
До уваги отримувачів пенсій!

 

Управління Пенсійного фонду України в м. Іллічівськ повідомляє, щостаном на 18 березня 2014 року профінансовано кошти на виплату пенсій по 18 березня 2014 року, включно.

 

18 Mar 2014 від public
Повідомлення

 

Виконавчий комітет Іллічівської міської ради відповідно до Указу Президента України від 25 травня 2013 року № 307/2013 погоджує призначення на посаду першого заступника начальника управління Пенсійного фонду України в м. Іллічівськ Одеської області Терещенко Лілії Вікторівни, начальника відділу персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж управління Пенсійного фонду України в м. Іллічівськ Одеської області.

 

10 Mar 2014 від public
Прийом громадян

 

В Управлінні Пенсійного фонду в м. Іллічівськ 11 лютого 2014 року з 10.00 – 12.00 години прийом громадян буде проводити заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області Фомін Олександр Павлович.

 

02 Feb 2014 від public
Звіт про стан роботи із зверненнями громадян в управлінні Пенсійного фонду України в м.Іллічівськ Одеської області за 2013 рік

 

За звітний період до управління надійшло 522 звернень громадян, що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 247 звернень  менше. Значне зменшило звернень обумовлено тим, що було відмічено стрімке  падіння кількості звернень від громадян, яким присвоєно статус „дитини війни” стосовно доплати до пенсії.

Серед загальної кількості звернень 133 або 25,5% складають письмові звернення. При чому деякі громадяни для вирішення питань з пенсійного забезпечення вирішили звернутись до вищестоящих органів ПФУ. Так, через Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області надійшло – 28 звернень.

Повторно за звітний період до управління звернень громадян не було.

Більша частина громадян, що звертаються до управління, незадоволені своїм розміром пенсії, вимагають пояснення діючих нормативних актів, застосованих при призначенні або перерахунку пенсій, тощо. З порушених питань надаються докладні роз’яснення та обґрунтовані відповіді.

З метою забезпечення прав громадян на звернення, доступності та прозорості роботи управління графіки особистого прийому громадян керівним складом управління двічі оприлюднювались у місцевій газеті, а також на офіційному веб-сайті м.Іллічівська. Також на сайті та на інформаційних стендах управління розміщено та оновлюються графіки особистого прийому громадян керівництвом Пенсійного фонду України та керівниками структурних підрозділів центрального апарату Пенсійного фонду України.

Так, за на особистому прийомі громадян  керівництвом управління прийнято 283 осіб, з них: начальником управління – 57, заступниками начальника управління,керівниками структурних підрозділів управління – 226.

Продовжується практика виїзних прийомів, з початку року їх проведено 24, у ході яких прийнято 273 осіб, у тому числі на дому 167 осіб. За допомогою місцевих засобів масової інформації даються оголошення про дні проведення виїзних прийомів.

В управлінні постійно працює „гаряча” телефонна лінія, на яку з початку року звернулось 220 громадянина та отримали роз’яснення з цікавлячих їх питань. Крім того, раз на місяць проводяться прямі телефонні лінії з фахівцями управління, на які звернулось 55 осіб. Анонси про проведення „гарячої” та прямої телефонних ліній також надаються через засоби масової інформації.

Для зменшення кількості звернень громадян управлінням ведеться постійна інформаційно - роз'яснювальна робота, спрямована на інформування громадськості про основні напрями пенсійного реформування, роз’яснення нормативно – правових актів з питань пенсійного забезпечення, а саме:

  • у місцевій газеті “Чорноморський маяк”  було надруковано  16 статей;
  • проведено  15   виступів на місцевому телебаченні;
  • проведено 122 виступів на радіо місцевих  ринків;
  • оприлюднюється інформація на офіційному  веб-сайті м.Іллічівська (розміщено  17 публікацій з початку року);
  • спеціалістами управління проведено 22 зустрічей з представниками громадських, ветеранських організацій з метою роз’яснення основних напрямків роботи з питань пенсійного забезпечення, у яких прийняло участь 266 чол.;
  • спеціалістами управління проведено 3 семінару спільно із працівниками міськвиконкому та державної податкової інспекції  у м.Іллічівськ, на яких були присутні 626 представників організацій, підприємств та СПД – фізичних осіб;
  • за звітний період управлінням проведено 200 днів інформування з основних питань пенсійного забезпечення, на яких були присутні  2144 осіб;
  • протягом звітного періоду управлінням було виготовлено та розповсюджено листівки, буклети з роз’ясненням необхідної інформації з питань пенсійного забезпечення громадян – 2749;
  • в управлінні постійно функціонує інформаційний кіоск, в якому щотижня проводиться інформаційне оновлення. Постійно розміщується інформація щодо фінансування та виплати пенсій, роботи „гарячих” телефонних ліній  та інші питання з пенсійного забезпечення громадян.

Управлінням Пенсійного фонду України в м.Іллічівськ ведеться постійна робота, направлена на проведення заходів інформаційно-роз”яснювального характеру з питань реалізації громадянами права на звернення та особистий прийом громадян, покращення контролю над якістю та обґрунтованістю відповідей, дотримання встановлених строків розгляду звернень громадян, продовжується відповідна робота з населенням шляхом висвітлення в засобах масової інформації реформи пенсійної системи та роз’яснення діючого пенсійного законодавства, особливостей його застосування на практиці.

30 Jan 2014 від public
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Адреса управління пенсійного фонду України в м.Іллічівськ:

вул.Хантадзе, 8-а,  68001, м.Іллічівськ 
тел.(04868)2-40-88 
факс (04868)2-49-42
E-mail: ill@pfu.odessa.ua


Звіт про стан роботи із зверненнями громадян в управлінні Пенсійного фонду України в м.Іллічівськ Одеської області за 8 місяців 2011 року

© 1991-2007 Виконавчий комітет Іллічівської міської ради.
Використання материалів порталу дозволяється за умови посилання на ilyichevsk-rada.gov.ua


Design by Seven Pride Communications