1
1 2 3
4
7 8 910

Повідомлення

 

Виконавчий комітет Іллічівської міської ради відповідно до Указу Президента України від 25 травня 2013 року № 307/2013 погоджує призначення на посаду першого заступника начальника управління Пенсійного фонду України в м. Іллічівськ Одеської області Терещенко Лілії Вікторівни, начальника відділу персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж управління Пенсійного фонду України в м. Іллічівськ Одеської області.

 

10 Mar 2014 від public
Прийом громадян

 

В Управлінні Пенсійного фонду в м. Іллічівськ 11 лютого 2014 року з 10.00 – 12.00 години прийом громадян буде проводити заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області Фомін Олександр Павлович.

 

02 Feb 2014 від public
Звіт про стан роботи із зверненнями громадян в управлінні Пенсійного фонду України в м.Іллічівськ Одеської області за 2013 рік

 

За звітний період до управління надійшло 522 звернень громадян, що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 247 звернень  менше. Значне зменшило звернень обумовлено тим, що було відмічено стрімке  падіння кількості звернень від громадян, яким присвоєно статус „дитини війни” стосовно доплати до пенсії.

Серед загальної кількості звернень 133 або 25,5% складають письмові звернення. При чому деякі громадяни для вирішення питань з пенсійного забезпечення вирішили звернутись до вищестоящих органів ПФУ. Так, через Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області надійшло – 28 звернень.

Повторно за звітний період до управління звернень громадян не було.

Більша частина громадян, що звертаються до управління, незадоволені своїм розміром пенсії, вимагають пояснення діючих нормативних актів, застосованих при призначенні або перерахунку пенсій, тощо. З порушених питань надаються докладні роз’яснення та обґрунтовані відповіді.

З метою забезпечення прав громадян на звернення, доступності та прозорості роботи управління графіки особистого прийому громадян керівним складом управління двічі оприлюднювались у місцевій газеті, а також на офіційному веб-сайті м.Іллічівська. Також на сайті та на інформаційних стендах управління розміщено та оновлюються графіки особистого прийому громадян керівництвом Пенсійного фонду України та керівниками структурних підрозділів центрального апарату Пенсійного фонду України.

Так, за на особистому прийомі громадян  керівництвом управління прийнято 283 осіб, з них: начальником управління – 57, заступниками начальника управління,керівниками структурних підрозділів управління – 226.

Продовжується практика виїзних прийомів, з початку року їх проведено 24, у ході яких прийнято 273 осіб, у тому числі на дому 167 осіб. За допомогою місцевих засобів масової інформації даються оголошення про дні проведення виїзних прийомів.

В управлінні постійно працює „гаряча” телефонна лінія, на яку з початку року звернулось 220 громадянина та отримали роз’яснення з цікавлячих їх питань. Крім того, раз на місяць проводяться прямі телефонні лінії з фахівцями управління, на які звернулось 55 осіб. Анонси про проведення „гарячої” та прямої телефонних ліній також надаються через засоби масової інформації.

Для зменшення кількості звернень громадян управлінням ведеться постійна інформаційно - роз'яснювальна робота, спрямована на інформування громадськості про основні напрями пенсійного реформування, роз’яснення нормативно – правових актів з питань пенсійного забезпечення, а саме:

  • у місцевій газеті “Чорноморський маяк”  було надруковано  16 статей;
  • проведено  15   виступів на місцевому телебаченні;
  • проведено 122 виступів на радіо місцевих  ринків;
  • оприлюднюється інформація на офіційному  веб-сайті м.Іллічівська (розміщено  17 публікацій з початку року);
  • спеціалістами управління проведено 22 зустрічей з представниками громадських, ветеранських організацій з метою роз’яснення основних напрямків роботи з питань пенсійного забезпечення, у яких прийняло участь 266 чол.;
  • спеціалістами управління проведено 3 семінару спільно із працівниками міськвиконкому та державної податкової інспекції  у м.Іллічівськ, на яких були присутні 626 представників організацій, підприємств та СПД – фізичних осіб;
  • за звітний період управлінням проведено 200 днів інформування з основних питань пенсійного забезпечення, на яких були присутні  2144 осіб;
  • протягом звітного періоду управлінням було виготовлено та розповсюджено листівки, буклети з роз’ясненням необхідної інформації з питань пенсійного забезпечення громадян – 2749;
  • в управлінні постійно функціонує інформаційний кіоск, в якому щотижня проводиться інформаційне оновлення. Постійно розміщується інформація щодо фінансування та виплати пенсій, роботи „гарячих” телефонних ліній  та інші питання з пенсійного забезпечення громадян.

Управлінням Пенсійного фонду України в м.Іллічівськ ведеться постійна робота, направлена на проведення заходів інформаційно-роз”яснювального характеру з питань реалізації громадянами права на звернення та особистий прийом громадян, покращення контролю над якістю та обґрунтованістю відповідей, дотримання встановлених строків розгляду звернень громадян, продовжується відповідна робота з населенням шляхом висвітлення в засобах масової інформації реформи пенсійної системи та роз’яснення діючого пенсійного законодавства, особливостей його застосування на практиці.

30 Jan 2014 від public
Графік роботи «гарячої» телефонної лінії в управлінні у 2014 році

 

Дні проведення

ПІБ,  посада  відповідальної  особи

Години проведення

Номер телефону

Щоденно,крім суботи та неділі

Тудоран Олена Олександрівна, заступник начальника відділу  з  призначення пенсій

 8.30-12.30

14.00-17.00

 

2-47-65

 

 

22 Jan 2014 від public
До уваги отримувачів пенсій!

 

Управління Пенсійного фонду України в м. Іллічівськ повідомляє, що станом на 17 січня 2014 року профінансовано кошти на виплату пенсій по 19 січня 2014 року, включно.

 

19 Jan 2014 від public
До уваги отримувачів пенсій!

 

Управління Пенсійного фонду України в м.Іллічівськ повідомляє, що  кошти на виплату пенсій  профінансовано по 25 грудня 2013 року включно.

 

25 Dec 2013 від public
До уваги отримувачів пенсій!

 

Управління Пенсійного фонду України в м.Іллічівськ повідомляє, що станом на 20 грудня 2013 року профінансовано кошти на виплату пенсій по 20 грудня 2013 року, включно.

 

22 Dec 2013 від public
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Адреса управління пенсійного фонду України в м.Іллічівськ:

вул.Хантадзе, 8-а,  68001, м.Іллічівськ 
тел.(04868)2-40-88 
факс (04868)2-49-42
E-mail: ill@pfu.odessa.ua


Звіт про стан роботи із зверненнями громадян в управлінні Пенсійного фонду України в м.Іллічівськ Одеської області за 8 місяців 2011 року

© 1991-2007 Виконавчий комітет Іллічівської міської ради.
Використання материалів порталу дозволяється за умови посилання на ilyichevsk-rada.gov.ua


Design by Seven Pride Communications