1
1 2 3
4
7 8 910

Пенсійний фонд України інформує

 

Щодо набуття та втрати фізичними особами статусу працюючої особи.

Згідно статті 47 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”, тимчасово з 01.04.2015 по 31.12.2015 року у період роботи особи пенсія, розмір якої перевищує 150 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність, виплачується в розмірі 85 відсотків призначеного розміру, але не менше 150 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність (1423,50 грн). Зазначене не стосується інвалідів I та II груп, інвалідів війни   III групи та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія пункту 1 статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

Після звільнення з роботи виплата пенсії відповідно до цього Закону поновлюється.

Звертаємо увагу, що за фізичними особами-підприємцями, які не здійснюють підприємницьку діяльність, зберігається статус працюючої особи до дати внесення запису про припинення підприємницької діяльності до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

 

22 May 2015 від public
До відома приватних підприємців та найманих працівників!

 

Про належне оформлення трудових відносин та запровадження Накопичувальної пенсійної системи

22.05.2015 р. відбувся виїзний прийом  заступником начальника відділу надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб та контрольно-перевірочної роботи Сморочинською О.М. приватних підприємців та найманих працівників ринку «Світанок» а також відвідувачів ринку. Метою фахівця управління Пенсійного фонду України було  роз’яснення переваг легальної зайнятості населення та обговорення проекту про впровадження  Накопичувальної  пенсійної системи .

Розмова йшла про необхідність належного оформлення трудових відносин та сплати єдиного соціального внеску, а також про можливість укладання договору про добровільну участь в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування. Увага акцентувалася на тому, що повний місяць страхового стажу при призначені пенсій зараховується лише за умови нарахування заробітної плати в розмірі не меншому за мінімальний та сплати єдиного соціального внеску за цей період.

Також фахівець Пенсійного фонду розповіла про запровадження з 01 січня 2017 р. Накопичувальної пенсійної системи, її завдання, розміри ставок та вік учасників накопичувальної системи.

Підприємці, в свою чергу, цікавилися змінами в пенсійному законодавстві, розміром єдиного соціального внеску, необхідним та мінімальним страховим стажем для призначення пенсій тощо. Усім були надані відповіді на поставлені запитання та роздано інформаційні листівки з запрошенням реєструватися на веб-порталі Пенсійного фонду України.

 

22 May 2015 від public
Пенсійний фонд повідомляє

 

27.05.2015р. з 11.00 – 13.00 год. в приміщенні актового залу виконкому Іллічівської міської ради буде проведений тематичний семінару з страхувальниками та фізичними особами щодо обговорення з громадськістю проекту Закону України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, єдиних принципів нарахування пенсій та змін в законодавстві з соціального страхування та пенсійного забезпечення, які вступили в дію з 01 січня 2015 року.

У семінарі приймуть участь представники управління ПФУ в м. Іллічівськ, ДПІ в м. Іллічівськ ДФС в Одеській області, управління соціальної політики.

Особлива увага буде приділена новому Порядку формування звітності по єдиному внеску починаючи з 01 червня 2015 року, який затверджений наказом Міністерства фінансів України 14.04.2015 № 435.

Запрошуються представники страхувальників, підприємці та застраховані особи.

 

22 May 2015 від public
Накопичувальна пенсійна система

 

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

 

21 May 2015 від public
До уваги отримувачів пенсій!

Управління Пенсійного фонду України в м. Іллічівськ проводить фінансування травневих пенсійних виплат. Станом на 18 травня пенсії профінансовано по 19 травня включно. Фінансування пенсій здійснюється за графіком своєчасно та в повному обсязі.

 

18 May 2015 від public
Пенсионный фонд Украины приглашает выпускников школ на обучение с последующим трудоустройством на государственной службе

 

Для стабильной работы Пенсионного фонда большое значение имеет эффективность кадровой политики. Поэтому одним из основных направлений работы органов Пенсионного фонда Украины является выполнение мероприятий по реализации комплексной программы развития персонала и привлечение талантливой молодежи к Государственной службе.

Пенсионный фонд Украины заключил договоры о сотрудничестве с ведущими высшими учебными заведениями Украины, такими как:

- Киевский национальный торгово - экономический университет с профессиональным направлением «Государственные финансы», «Страховой менеджмент»;

- Винницкий торгово - экономический университет институт Киевского национального торгово - экономического университету с профессиональным направлением «Государственные финансы», «Государственные финансовые контроли»;

- Национальный авиационный университет с профессиональным направлением: «Безопасность информационных и коммуникационных систем », « Компьютерная инженерия»;

- Национальный университет „Одесская юридическая академия” с профессиональным направлением «Правоведение»;

- Национальный юридический университет имени Ярослава Мудрого с профессиональным направлением «Правоведение»;

Направления на обучение выдаются Главным управлением Пенсионного фонда Украины в Одесской области.

Учебными планами предусмотрено, что ознакомительную, производственную и преддипломную практику студенты могут проходить в органах Пенсионного фонда по месту своего проживания.

Все, кто по направлению Пенсионного фонда прошли целевое обучение, по окончанию ВУЗа обязаны отработать в органах Пенсионного фонда Украины не менее 3-х лет, за исключением случаев, предусмотренных КМУ от 02.08.1996г. №992.

С целью привлечения выпускников Ильичевских школ для поступления в эти учебные заведения, в управлении Пенсионного фонда Украины г. Ильичевска проводятся «Дни открытых дверей», на которых их знакомят с работой в структурных подразделениях управления, с особенностями государственной службы и порядком направления на учебу в высшие учебные заведения по государственному заказу. Ближайший «День отрытых дверей» будет проводиться 08 июня 2015 года с 14.00 до 15.00.
Кто желает приобрести указанные специальности по направлению Пенсионного фонда Украины с последующим трудоустройством в органах Пенсионного фонда Украины, обращайтесь в управление Пенсионного фонда Украины г. Ильичевска Одесской области.

Наш адрес: г. Ильичевск, ул. Хантадзе 8-А (каб. № 15) с пн. - чт с 08:30 до 17:30, в пт с 08:30 до 16:15 ч., или по телефону: 2-46-13.

 

12 May 2015 від public
До уваги отримувачів пенсій!

 

Управління Пенсійного фонду України в м. Іллічівськ проводить фінансування травневих пенсійних виплат. Станом на 07 травня пенсії профінансовано по 07 травня включно. Фінансування пенсій здійснюється за графіком своєчасно та в повному обсязі.

 

07 May 2015 від public
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Адреса управління пенсійного фонду України в м.Іллічівськ:

вул.Хантадзе, 8-а,  68001, м.Іллічівськ 
тел.(04868)2-40-88 
факс (04868)2-49-42
E-mail: ill@pfu.odessa.ua


Звіт про стан роботи із зверненнями громадян в управлінні Пенсійного фонду України в м.Іллічівськ Одеської області за 8 місяців 2011 року

Завантажити
Впровадження накопичувальної пенсійної системи

© 1991-2007 Виконавчий комітет Іллічівської міської ради.
Використання материалів порталу дозволяється за умови посилання на ilyichevsk-rada.gov.ua


Design by Seven Pride Communications