1
1 2 3
4
7 8 910

До уваги отримувачів пенсій!

 

Управління Пенсійного фонду України в м. Іллічівськ проводить фінансування серпневих пенсійних виплат. Станом на 08 вересня  пенсії профінансовано по 08 вересня включно. Фінансування пенсій здійснюється за графіком своєчасно та в повному обсязі.

 

08 Sep 2014 від public
Пенсійне забезпечення тимчасово переселених громадян зі Сходу - на особливому контролі

 

До  управління Пенсійного фонду України в м. Іллічівськ Одеської  області станом на 5 вересня звернулися майже 155 вимушених переселенців зі Сходу України за переведенням виплати пенсій за місцем тимчасового перебування, з них 78 – з Донецької  області та 77 – з Луганської. В обов’язковому порядку здійснюється облік усіх звернень вимушених переселенців,  надається практична допомога для відновлення виплати пенсій за місцем тимчасового перебування таких осіб. У вересні здійснюються пенсійні виплати 131 пенсіонерам. По 24 заявах ще  не надійшли до управління електронні справи. У разі їх надходження, вони оперативно обробляються та  формуються додаткові відомості на виплату пенсій цій категорії осіб.

Здійснюються всі можливі заходи з інформування громадян, які переміщуються з тимчасово окупованих територій. Для цього діють консультативні та інформаційні «гарячі лінії» щодо пенсійного забезпечення,  використовуються можливості засобів масової інформації, розміщується інформація на офіційному сайті Іллічівської  міської ради.

 

08 Sep 2014 від public
До уваги отримувачів пенсій!

 

Управління Пенсійного фонду України в м. Іллічівськ повідомляє, що серпневі пенсійні виплати станом на 26 серпня управлінням профінансовано своєчасно та в повному обсязі.

 

27 Aug 2014 від public
Отримання пенсії через установи банків

 

На сьогоднішній день переважна кількість пенсіонерів отримує пенсію через установи банків. Цей спосіб отримання пенсії позбавляє, насамперед, черг, дає можливість контролювати залишок на картці самостійно, а також можливість накопичувати. Серед банків найбільша частина пенсіонерів, 8,7%, перебуває на обслуговуванні в Приватбанку, тоді як ще чотири роки тому їх було 3,4%. Складовою таких результатів, вважають в головному управлінні Фонду є те, що працівники банку активно працюють з пенсіонерами, регулярно проводять з ними зустрічі, різні конкурси, розширюють перелік послуг з наданням більшості з них удома.

 

04 Aug 2014 від public
Щодо пенсій переселенцям

 

На сьогодні до громадян, які переселяються з Криму та Севастополя, Луганська та Донецька, застосовується спрощений порядок подання документів. Так, для виплати пенсії за новим місцем проживання потрібно подати заяву до органу Пенсійного фонду за місцем тимчасового перебування, пред’явити документ, що посвідчує особу, та ідентифікаційний номер (за наявності). Виплату пенсії за новим місцем проживання може бути здійснено в поточному місяці за додатковими відомостями або ж у наступному місяці, залежно від дати подання заяви та надходження електронної пенсійної справи з попереднього місця перебування на обліку.

 

01 Aug 2014 від public
До уваги отримувачів пенсій!

 

Управління Пенсійного фонду України в м. Іллічівськ повідомляє, що станом на 25 липня сума коштів для забезпечення виплати пенсій та грошової допомоги за цей місяць в розмірі 34 091, 91 тис. грн., профінансовано в повному обсязі і забезпечено виплату усіма банками та поштовими відділеннями міста.

 

25 Jul 2014 від public
До уваги отримувачів пенсій!

 

Управління Пенсійного фонду України в м. Іллічівськ проводить фінансування липневих пенсійних виплат. Загальна потреба в коштах для забезпечення виплати пенсій та грошової допомоги цього місяця становить 34091,91 тис. грн. Станом на 18 липня фінансування пенсій здійснюється за графіком своєчасно та в повному обсязі, профінансовано по 20 липня, почтові відділення по 21 липня включно.

 

21 Jul 2014 від public
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Адреса управління пенсійного фонду України в м.Іллічівськ:

вул.Хантадзе, 8-а,  68001, м.Іллічівськ 
тел.(04868)2-40-88 
факс (04868)2-49-42
E-mail: ill@pfu.odessa.ua


Звіт про стан роботи із зверненнями громадян в управлінні Пенсійного фонду України в м.Іллічівськ Одеської області за 8 місяців 2011 року

© 1991-2007 Виконавчий комітет Іллічівської міської ради.
Використання материалів порталу дозволяється за умови посилання на ilyichevsk-rada.gov.ua


Design by Seven Pride Communications