1
1 2 3
4
7 8 910

До уваги отримувачів пенсій!

 

Управління Пенсійного фонду України в м. Іллічівськ проводить фінансування жовтневих пенсійних виплат. Загальна потреба в коштах для забезпечення виплати пенсій та грошової допомоги цього місяця становить 35036, 65 тис. грн. Станом на 15 жовтня фінансування пенсій здійснюється за графіком своєчасно та в повному обсязі, профінансовано по 16 жовтня банки, поштові відділення по 17 жовтня включно.

На сьогоднішній день з Луганської області взято на облік  125 осіб, з Донецької області – 157 осіб, які включені до відомостей на виплату пенсії.

 

16 Oct 2014 від public
Стан виконання в управлінні Пенсійного фонду України в м. Іллічівськ Одеської області заходів передбачених Державною програмою щодо запобігання і протидії корупції на 2011 – 2015 роки

 

В управлінні Пенсійного фонду в м. Іллічівськ Одеської області постійно

здійснюється контроль  по  виконанню заходів, передбачених Державною програмою щодо запобігання і протидії корупції на 2011 – 2015 роки.

За 9 місяців 2014 року проведено три навчання з працівниками управління  щодо дотримання Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції», також  дані питання було розглядались на апаратній нараді при начальнику управління.

На замішення вакантної посади державного службовця  в управлінні проведено 5 конкурсів, з них 4 особи пройшли спеціальну перевірку відомостей (порушень не виявлено) та 2 особи  на стадії проходження спеціальної перевірки відомостей.

При аналізі достовірності даних, внесених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру працівниками управління, порушення відсутні.

 

29 Sep 2014 від public
До уваги отримувачів пенсій!

 

Управління Пенсійного фонду України в м. Іллічівськ повідомляє, що станом на 25 вересня пенсії профінансовано по за вересень місяць в повному обсязі. Фінансування пенсій здійснюється своєчасно за графіком.

 

25 Sep 2014 від public
До уваги отримувачів пенсій!

 

Управління Пенсійного фонду України в м. Іллічівськ повідомляє, що  станом на 19 вересня 2014 року фінансування пенсій за вересень здійснено в повному обсязі по 21 вересня 2014 року включно.

 

22 Sep 2014 від public
Новий порядок зняття з обліку підприємців

 

В законодавство щодо зняття з обліку в органах Пенсійного фонду України фізичних осіб — підприємців, які сплачують стра­хові внески, внесені зміни 07.07.2014р.

Набрав чинності Закон України від 13.05.2014 р. № 1258-УІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури державної реєстрації припинення підприєм­ницької діяльності фізичних осіб — підприємців за заявницьким принци­пом», яким внесено зміни в Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців». Зміни стосуються меха­нізму припинення підприємницької діяльності таких осіб.

Процеду­ра державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб — підприємців не передбачає здійснення перевірок та надання довідок контрольними органами про відсутність заборгованості в таких платників. На сьогоднішній день фізичних осіб — підприємців виключають з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців за заявницьким принципом до одного дня.

Пенсійним фондом розроблено постанову правління «Про внесення змін до постанови правління Пенсій­ного фонду України від 31 жовтня 2011 року № 33-1», згідно якої вилу­чаються положення щодо направлен­ня органами Фонду повідомлень дер­жавному реєстратору про:

1) початок проведення позаплано­вої перевірки;

2) неможливість проведення поза­планової перевірки;

3) наявність заперечень проти про­ведення державної реєстрації припи­нення підприємницької діяльності фізичної особи — підприємця.

Зняття з обліку фізичних осіб — підприємців здійснюють органи Пенсійного фонду на підставі відомостей з реєстраційної картки, наданих державним реєстратором, після проведення передбачених у законодавстві перевірок страху­вальника та здійснення остаточного розрахунку.

Законом № 1258 також внесено зміни в статтю 15 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» щодо зняття з обліку в органах ПФУ платників стра­хових внесків.

 

08 Sep 2014 від public
До уваги отримувачів пенсій!

 

Управління Пенсійного фонду України в м. Іллічівськ проводить фінансування серпневих пенсійних виплат. Станом на 08 вересня  пенсії профінансовано по 08 вересня включно. Фінансування пенсій здійснюється за графіком своєчасно та в повному обсязі.

 

08 Sep 2014 від public
Пенсійне забезпечення тимчасово переселених громадян зі Сходу - на особливому контролі

 

До  управління Пенсійного фонду України в м. Іллічівськ Одеської  області станом на 5 вересня звернулися майже 155 вимушених переселенців зі Сходу України за переведенням виплати пенсій за місцем тимчасового перебування, з них 78 – з Донецької  області та 77 – з Луганської. В обов’язковому порядку здійснюється облік усіх звернень вимушених переселенців,  надається практична допомога для відновлення виплати пенсій за місцем тимчасового перебування таких осіб. У вересні здійснюються пенсійні виплати 131 пенсіонерам. По 24 заявах ще  не надійшли до управління електронні справи. У разі їх надходження, вони оперативно обробляються та  формуються додаткові відомості на виплату пенсій цій категорії осіб.

Здійснюються всі можливі заходи з інформування громадян, які переміщуються з тимчасово окупованих територій. Для цього діють консультативні та інформаційні «гарячі лінії» щодо пенсійного забезпечення,  використовуються можливості засобів масової інформації, розміщується інформація на офіційному сайті Іллічівської  міської ради.

 

08 Sep 2014 від public
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Адреса управління пенсійного фонду України в м.Іллічівськ:

вул.Хантадзе, 8-а,  68001, м.Іллічівськ 
тел.(04868)2-40-88 
факс (04868)2-49-42
E-mail: ill@pfu.odessa.ua


Звіт про стан роботи із зверненнями громадян в управлінні Пенсійного фонду України в м.Іллічівськ Одеської області за 8 місяців 2011 року

© 1991-2007 Виконавчий комітет Іллічівської міської ради.
Використання материалів порталу дозволяється за умови посилання на ilyichevsk-rada.gov.ua


Design by Seven Pride Communications